Burime të dobishme

Travel Directory - Një Lista e udhëtimit në mbarë botën featuring merret udhëtimit, fotot e udhëtimit dhe bloge të udhëtimit.

Longboards dhe dyqan Skate në Barcelonë - Një dyqan online skate dhe dyqan me pakicë që ofron një gamë të gjerë të markave të rreshqitjes online, longboards dhe Scooters.

Buenos Aires Apartamente Apartamente për qira të përkohshëm për këdo duke planifikuar një qëndrim në Buenos Aires, Argjentinë.

Actividades en Barcelona alrededores y - UnDiaRedondo.es - të internetit për të zbuluar Katalonia përmes rrugëve katalanisht.: hiking mountain, historike dhe tradicionale panaire dhe festivale, plus një përzgjedhje të vendeve për të ngrënë ose aktivitete UnDiaRedondo gjithashtu ju lejon të bëni rezervimin tuaj në restorante.

Pekin privat Tours ofron udhëtime BeijingTripAdvisor.com Pekin private, Muri i Madh një turne ditë, grupe të vogla turne personalizohet me guidave turistike private, ajër të kondicionuar makina dhe shoferë!

www.barcelona-inspiratiebron.nl - Inspiration Barcelona: Një udhëzues holandez.

Homes pushime në Toscana, Itali dhe Francë - Gjej të përsosur shtëpinë tuaj pushime apo në shtëpi!

Car Rentals - Ky makinave me qira site të ofron një pasqyrë të shkurtër të Rentals makinave nga kompanitë e makinave me qira të mëdha në mbarë botën, ndërsa të gjithë çdo krahasuar çmimin e qirasë.

Spanja Real Estate Portal - Nxitja pronat tuaja rreth botës për FALAS!

Aeroporti / Ndërkombëtare Barcelona (BCN) - website i El vithe Aeroportit Barcelonës do t'ju ofrojë me marrëveshje të papërmbajtshëm dhe shërbimeve.

Aeroporti / Costa Brava Girona (GRO) - website i aeroportit Girona Barcelonës do t'ju ofrojë shërbime nga fluturime të lira në hotel hotel dhe informacion shtesë.

Aeroporti / Reus (Reu) - Shtëpi për faqen e internetit të aeroportit Reus Barcelonës.

Apartament Barcelona - Kjo faqe ofron marrëveshje të veçanta mbi luksoze dhe apartamente në studio, duke përfshirë pushime Rentals afat të gjatë ose në të gjithë qytetin e bukur të Barcelonës.

Barcelona Airport - udhëzues e internetit të aeroportit kryesor të Barcelonës, BCN, do të ju ndihmojë për të përgatitur më mirë për udhëtimin tuaj të ardhshëm.

Dita Tours Barcelona - Kjo faqe jep turistët dhe të gjithë të interesuar një mundësi për të parë të gjithë e Barcelonës duke ofruar çmimet e pamohueshme të mëdha për bileta turne.

Barcelona Official Website - Përfshin të gjithë ju duhet të dini rreth Barcelonë, nga qyteti informacion këshillit të turizmit dhe të biznesit listings.

Bike Tours Barcelona - faqja zyrtare e gomarit Tours Barcelonës çelikut Bike ofrojnë turne të ndryshme biçikletë në Barcelonë.

Car Hire Fuerteventura Airport - të ulët të makinave me qira me kosto të merret në Fuerteventura Aeroportit në Spanjë.

Cava & Wine Tours me El Tours Moli - website i pjesës jugore Catalunya së Penedes ofron mundësi të pafundme, nga vera dhe biçikletë turne, në verë dhe provë Cava.

Me qira të lirë e makinave në Spanjë - Kjo faqe e internetit ofron Car Rentals në Londër, Malaga, Alicante, Orlando dhe madje Gjenevë.

Elektrike Bikes qira - Me qira një biçikletë, turne dhe më shumë!

Shkolla Language - Kjo faqe përmban një listë të shkollave të shumta anembanë botës që ofrojnë gjuhë të ndryshme.

Spanjisht Shkolla Gjuhë Ole Ole - Gjuha Zyrtare web site. Përkushtuar për ata që janë të interesuar në regjistrimin në shkollë dhe duke marrë në spanjisht si një gjuhë të huaj.

Shtëpinë tuaj pushime në Romë - Kjo faqe ofron afat të shkurtër dhe Rentals afat të gjatë apartament gjatë disa lokacione në Romë.

Të gjitha pushimeve Botërore Station - ¨ Evropës All pushimeve Botërore Stacioni ¨ ofron një zgjedhje e objekteve pushime dhe mundësi të pafundme për të eksploruar të gjithë Evropën.

Best marrëveshjet Travel - Best marrëveshjet Travel furnizon një numër të panumërt të marrëveshjeve, nga biletat e linjave ajrore për makina, për pushimet dhe cruises.

Ekskursione në Pragë dhe keshtjellat e Republikës Çeke - Up-to-date informacion për ata që emigrojnë në Evropë.

Strehimeve luksoze Blog - 'Jeta e mirë' është portretizuar përmes kësaj faqe interneti, duke siguruar fotografitë dhe përshkrimet e mundësive luksoze ndërsa udhëtonte nëpër Evropë.

Machu Picchu - Kjo faqe interneti informative derdhjet fakte interesante dhe të parregullt dhe detajet që ju nuk mund të dini rreth Machu Picchu.

Udhëzues rus në Botërore e Turizmit - Oferta prenotim online dhe rezervimet për dhomat e hoteleve në Ukrainë.

Blog Russian Travel - Një Udhëzues për të gjitha gjërat Rusi.

Sehenswürdigkeiten në Barcelonë - Një udhëzues gjerman që ofron një listë të veprimtarive, si dhe vende për të vizituar në Barcelonë.

Këshilla për udhëtime të suksesshëm - të gjithë ju duhet të dini se si të planifikojnë një udhëtim të suksesshëm.

Qepë Travel - Bëjë më të mirë të përjavshme, me kusht që nëpër faqet e ndryshme.

Barcelona Connect-Ngjarjet në Barcelonë Ngjarje në Barcelonë

Mirë se vini në Barcelonë është duke ofruar këto lidhje si një lehtësi dhe vetëm për qëllime informative. As Mirë se vini në Barcelona as nuk miraton ndonjë Apartament Barcelona e produkteve, shërbimeve ose opinione të korporatës, organizate ose individi tha links. Mirë se vini në Barcelonë mban asnjë përgjegjësi për saktësinë apo ligjshmërinë e përmbajtjes së këtyre vendeve të jashtme.

Submit to StumbleUpon Save on Delicious Digg This Submit to reddit

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>