Barcelona Shopping Night 2013 - Disa Terapia Rënda Shitje me pakicë!

Night Shopping, Barcelona

Barcelona Shopping Night, një nga ngjarjet më të pritura të shitjes me pakicë të vitit, do të jetë goditur kryeqytetin Catalan enjten e ardhshme, 28 nëntor, dhe duke marrë përsipër Passeig de Gracia me një përvojë të frikë-frymëzuese pazar! Madhështia tipike rrugë do të merren në ekstrem, si temë për ngjarjen këtë vit është e operat e Verdi dhe Wagner.

Barcelona Shopping Night 2013 Dyqan 'til ju Drop!

Passeig de Gracia do të transformohet në një teatër të hapur mahnitshme, me tre seksione të rrugës hosting ngjarje emocionuese deri në orët e hershme të mëngjesit. Kjo është e drejtë, fama e Barcelonës si një qytet në fund të partisë natën shtrihet edhe në pazar si dyqane do të qëndrojë e hapur deri në 01:00, duke e lejuar ju që të vërtetë të kënaq në disa terapi serioze me pakicë. Emrave të mëdhenj si H & M dhe superdry si dhe markave projektuesi Tiffany & Co tilla së bashku me shumë të tjerë do të jenë duke u përfshirë në këtë homazh për botën e blerjeve. Shikoni jashtë për marrëveshje të veçanta, freebies dhe tasters shijshëm lart dhe poshtë Passeig de Gracia!

Barcelona Shopping Night

Ku Opera Vjen Alive!

Fundi i lartë i Passeig de Gracia (Metro: Diagonal) do të themed rreth Valkyries Wagner-së. Një shfaqje fantastike kalorësia do të mbahet me luftëtarët e veshur me kostume të bëra posaçërisht të krijuara nga disenjatorët lokale. Dhe kjo nuk është e gjitha: disa nga skenat më dramatike nga opera e famshme e kompozitorit do të kryhet edhe këtu.

Zona e mesme e rrugë është që të jetë i dedikuar për tre operat më të njohura Verdit: La Traviata, Il Trovatore dhe Rigoletto. Shumë aktivitete emocionuese do të jenë duke u zhvilluar në këtë fushë aktiv për Barcelona Shopping Night, dhe ju do të pa dyshim të trajtohet në një festë për shqisat përsëri këtë vit.

Fund i Passeig de Gracia (shpie deri nga Placa Catalunya) është që të transformohet në opera Pret-a-Daser. Këtu ju do të gjeni një catwalk ftohtë ku disa shfaqje të vërtetë frymëzues të modës do të ndodhë. Dhjetë fashionistas reja dhe këpucarë kanë projektuar punon veçanërisht për ngjarje dhe, për shoqërimin e mrekullueshme Liceu Teatrit Kori dhe shfaqjet e saj të Verdi dhe klasike Wagner-së, kërcimtarë do të marrë në catwalk në stilin e vërtetë.

Krishtlindjet, Barcelona Koha për të Get festive!

Barcelonës Shopping Night është mundësi e përkryer për të marrë plasaritje me disa pazar e Krishtlindjeve si ka produkte të pafundme në ofertë dhe shumë prej dyqaneve pjesëmarrëse kanë ulje të mëdha për një natë vetëm. E gjithë kjo së bashku me tregon të bukura të lehta festive dhe emocionuese ngutje dhe nxitim që është e sigurt për të marrë ju në atë humor i Krishtlindjes në asnjë kohë!

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk e bëjnë, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Events , shtëpi , Pazar dhe tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark Permalink .

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>