Ndonjë gjë me një spërkatje; Jet Ski Tours në Barcelonë

Ket Ski Tours, Barcelona

Barcelona, ​​si shumë qytete evropiane, është shtëpi për disa pamjeve të mahnitshme, një natës gumëzhimë dhe disa arkitektura pabesueshme. Por ajo që përcakton këtë qytet larg nga pjesa tjetër është varg e mënyra të ndryshme për të shijuar çdo gjë në ofertë - përfshirë nga valët e ftohtë të Med.

Nëse ju jeni ndjeheni pak të nxehtë dhe të shqetësuar në udhëtimin tuaj verore në kryeqytetin katalanas, por nuk duan të humbas në pamjet, atëherë pse të mos zgjedhin për një turne Jet Ski Barcelonë? Exhilarating, emocionuese dhe super cool, zipping nëpër Detin Mesdhe në anën e pasme të një ski jet ofron një pamje të mahnitshme dhe alternative të horizont lavdishme të qytetit, dhe le të jetë i sinqertë, kjo është shumë e awesome! Ndjeheni llak të freskët në faqet tuaja si ju zoom kaluar tërheqjet e qytetit dhe bregdeti i artë është një përvojë elektrizues ju kurrë nuk do të harrojmë, kështu që këtu ne kemi vënë së bashku një çift i sugjerime se ku të fillojë përvojën tuaj Barcelona Jet Ski:

Sitges, Costa del Garraf Jet Ski Tours Jet Ski Barcelona

Jet Ski Barcelona, ​​bazuar në zonën e Port Olimpik, fillon çmimet e saj nga 100 € me turne individuale dhe grupore për të zgjedhur nga. Ju mund të shihni pamjet e bregdetit Barcelonës, pastaj kreu veri me turne Costa del Maresme cila përfshin vendtakim lokale El Masnou dhe qytetin e çuditshëm plazh të Calella, plus një Paella shijshme për të kënaqur atë oreksin pas një dite të gjatë whizzing përmes ujërave !

Një tjetër opsion i tmerrshëm Jet Ski Barcelona është në krye në jug në vendpushimin spektakolare bregdetar të Sitges dhe shtrirje pafund rërë të Castelldefels në turne Kosta del Garraf. Të dy udhëtime të bëjë për përvojat me të vërtetë të mrekullueshme, duke ju lejuar për të zbuluar më të mirë të bregdetit të bukur përreth Barcelona nga Jet Ski.

Barcelona Jet Ski Jet Ski BCN

Barcelona Jet Ski ofron udhëtime shoqëruar me anglisht folëse udhëzon në rrugë duke filluar nga 100 €. Nëpërmjet muajve të hotter nga prilli deri në shtator, vizitorët mund të goditur ujërat e hapura dhe të zbuloni Barcelona si kurrë më parë. Dhe për ata që qëndrojnë në qytet një pak më të gjatë, pse të mos përhapur ato pendë dhe të nënshkruajë për një ekskursion, duke vizituar brigjet e Kosta Brava dhe Garraf.

Nëse jeni të vërtetë dashuroj 'splashing jashtë', Barcelona Jet Ski gjithashtu ofron një dy ditor 'aventurë pushime'. Kokë poshtë në jug të Costa Dorada, duke ndaluar jashtë në Tarragona apo edhe më larg në Valencia. Çmimet e grupit janë në dispozicion kështu që kap miqtë tuaj dhe të merrni pjesë për një aventurë të vërtetë të paharrueshme në këtë pikë e nxehtë e Mesdheut!

Pra, për një mënyrë e madhe për të qetësohem dhe të shohim më të mirë të bregdetit katalanisht, të marrë në valët e Mesdheut këtë verë. Nxitojnë e një turneu Jet Ski rreth Barcelonës me siguri do të largohet nga ju me kujtime të mahnitshme dhe të kërkojnë për të bërë atë të gjithë përsëri!

Submit to StumbleUpon Digg This Submit to reddit
Aksion

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitete, Shtëpi, Summer, Gjërat për të bërë dhe tagged ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>