Top 5 Ide për Stag dhe Hen palëve në Barcelonë

Partitë Hen në Barcelonë

Planifikimi për të lidhë nyjë së shpejti? Pastaj ndiqni në gjurmët e shumë revelers para se jeni në kërkim për të festuar disa ditët e tyre të fundit të singledom, dhe zgjidhni Barcelonën si destinacion për mashkull ose femër parti. Mbushur deri në buzë me bare të egra, pamjet e mahnitshme dhe shumë aktiviteteve zbavitëse, Barcelona është një vend i madh për të le flokët tuaj poshtë. Nëse ju zgjidhni të eksplorojnë qytetin në një garë kundër kohës në një gjueti thesari, ose të gëzojnë një vakt të shijshme dhe disa kokteje të ftohtë në një nga klubet më të famshme përgjatë bregdetit, një gjë është e sigurt, të zgjedhur për të festuar mashkull apo ur tuaj parti në Barcelonë është një zgjedhje e madhe për një sendoff paharrueshme!

Kontrolloni lartë tona 5 ide për dre dhe ur partive në Barcelonë.

1. Burlesque në Barcelonë

Zonja, a jeni gati për një natë të egër jashtë? E pra, ju keni marrë hapin e parë në drejtimin e duhur duke zgjedhur për të festuar partisë tuaj ur në Barcelonë. Kështu, ndërsa ju jeni në këtë qytet të bukur, ne sugjerojmë duke u përpjekur dorën tuaj në bërjen koktej. Një tipik klasë marrje koktej në Barcelonë zgjat për 2 orë, duke siguruar që ju të merrni të drejtën aftësitë përzierjen dhe kanë mjaft të qesh gjatë rrugës. Plus, ju mund të pini atë që ju krijoi pastaj të cilat mund të ju jap vetëm fillimin e përkryer për natën tuaj jashtë!

2. Whisky Kazino Sfida

Çdokush për një vend të uiski provë dhe një bast të pacipë apo dy? Kalojnë natën në një bar uiski ku ju dhe grupi juaj do të ketë vetë stafin tuaj prisni privat për t'ju sjellë një varg të whiskys më të mira për Sip, ndërsa miqtë tuaj dhe pyetje përgjigje familja rreth jush - duke rrezikuar të gjitha me patate të skuqura poker! Kjo është një shumë e fun, por sigurt për të sjellë një skelete disa nga dollap. Gjej më shumë këtu.

3. Lundrim në Barcelonë - Një aventurë në natyrë Barcelona Sailing Trip

T këtu shumë aktivitete dispozicion për grupet shkon në Barcelonë në një dre apo ur fundjavës, por një nga të preferuarat tona përfshin goditur valët e ftohtë e Mesdheut për një ditë. Një udhëtim me vela në Barcelonë nuk është vetëm një mënyrë e madhe për t'u çlodhur (ose parti!) Nën diell spanjoll, por ju do të jetë në gjendje të gëzojnë disa nga pamjet më të mira të qytetit nga bregdeti. Shkelm prapa me disa shampanjë apo 'Cervezas' në varkë tuaj, e cila mund të mbajë nga 10-22 persona.

4. Treasure Hunt në Barcelonë

Dëshironi për të bërë disa ndonjë gjë ndërsa lënë të lirshme? Pastaj një thesar Barcelona Hunt është definitivisht për ju. Explore qytetin si ju pastroj për sendet që duhet të ticked off listën tuaj në një garë që të jetë grupi i parë për të përfunduar. Kjo është një nga aktivitetet më të njohura të grupit në Barcelona dhe është i sigurt për të siguruar ju me një shumë të qesh!

5. Fun tradicionale

Barcelona Nightlife

Nëse aktivitetet e mësipërme nuk janë saktësisht deri rrugicë tuaj dhe ju jeni duke kërkuar për diçka pak më të qetë, të zgjedhë për një natë tradicionale jashtë në qytet. Një nga të preferuarat e tona për darkë dhe pije është Fahrenheit Bar dhe Restorant në C / Aribau 131, duke ofruar çdo gjë nga nibbles për një vakt të plotë, plus disa nga kokteje coolest në Barcelonë. Pas vakt tuaj këndshëm, kreu në një nga klubet e shumta rreshtim beachfront Barcelona nga Shoko super sheek të opiumit Elite mars

Natyrisht, ka shumë më shumë opsione për të zgjedhur nga për dre apo ur palëve në Barcelonë. Nga Spas dhe ditët e pampering në FC Barcelona ndeshjet e futbollit dhe turne të verës në rajon Penedes, nuk është sigurisht diçka për të gjithë në kërkim të një feste të paharrueshme!

Apartamente në Barcelonë për Weekend tuaj larg Barcelona Luxury Apartments

Gatshme për të rezervoni banesën tuaj në Barcelonë? Zgjidhni nga një prej apartamenteve tona të shumta për grupet që vizitojnë Barcelonën, në gjendje të strehojë deri në 10 njerëz. Nëse ju dëshironi që të jetë në aktiv Las Ramblas, ose zgjedhin të zgjedhin për diçka pak më të qetë, Apartament Barcelona është e sigurtë se do të ketë përshtatje të përsosur apartament për fundjavë tuaj në kryeqytet katalanisht. Dhe me shumicën e apartamenteve tona të vendosura në afërsi të transportit publik, ju jeni të sigurt për të shijuar të gjitha pamjet në dhe rreth Barcelonës, ndërsa ju le flokët tuaj poshtë. Bottoms Up!

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitete, Bare dhe natës, Brendshme dhe tagged ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ , ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>