Më të mira Boat Tours e në Barcelonë

Barcelona Boat Tours

Barcelona ofron qindra mënyra për të parë qytetin, secili argëtim gjithnjë e më interesante se sa të fundit. Me turne me autobus, turne në këmbë, dhe madje edhe turne çokollatë, ka shumë udhëtime unike dhe ekskursionet lejuar ju që të marrë në pamjet e kryeqytetit katalanisht nga të gjitha kënde të ndryshme. Por si muajve të nxehtë të verës të kthehet edhe një herë në qytet, vizitorët mund të dëshironi të shikoni për diçka pak më të freskëta. Dhe çfarë mënyrë më të mirë për të qetësohem se duke shijuar një erë të bukur e detit në bord një turne varkë?

Nëse kjo është një shëtitje e thjeshtë të familjes ju jeni pas, ose një dalje në det të gjithë pije alkoolike në ditë, ka një turne varkë në Barcelonë për të gjithë. Plus, ju mund të librit lehtësisht online (shumë apartamente Barcelona ofrojnë falas Wi-Fi lidhjet) ose kokë poshtë në portet e Barcelonës të rezervoj vendin tuaj dhe të ketë një bisedë me të udhëzon në lidhje me saktësisht se çfarë të presin nga udhëtimin tuaj!

Më poshtë po ju jap vetëm disa nga turne favorite tona varkë në Barcelonë!

Jeta në korsi të shpejtë Barcelona Speed Boat Tours

Nëse ju të gëzojnë një grimë e një aventurë, atëherë ky udhëtim ka emrin tuaj mbi të! X -Ma x Sp eed Boat Tours ju lejojnë të përzierje natyrën qetësues e detit me emocion e një anije me shpejtësi. Turneu minutë pesëdhjetë nis me një look up-i ngushtë në flotën e madhe Barcelonës peshkimit dhe disa nga shumë jahte super që mbushin port Port Vell. Ju jeni marrë pastaj përmes Portit olimpike për disa pamje të pabesueshme të qytetit, duke përfunduar me një lak rreth Port forum. Pavarësisht kohës së vet të shkurtër të drejtuar, ky turne është i sigurt për të kënaqur nevojën tuaj për shpejtësi. Me pushime në Barcelonë me miqtë? Ky turne varkë Barcelona gjithashtu strehon grupe të mëdha dhe dokumentet private!

Kapiteni Your Own Boat Tour

Sailing Yachts in Barcelona Çfarë mund të jetë më mirë se të mësuarit për të lundrojnë në valët e spektakolare Mesdhe Deti? Barcelonës Lundrim Trip ofron vizitorëve një dy orë ekskursion me vela përgjatë bregdetit të bukur të qytetit. Këtu, ju do të mësohen teknikat themelore vela nga një instruktor të trajnuar në anglisht, ndërsa duke marrë në pamjet e Barcelonës Portit olimpike. Mos harroni të lani poshtë aftësitë tuaja të reja të gjetura me një gotë plotësues të Cava!

Nëse ju jeni tashmë një marinar me përvojë, të merrni disa miq së bashku dhe kokë poshtë në breg. Atje, ju mund të regjistroheni në statutin e vet varkë me vela tuaj për disa orë me Barcelonës Skyline BCN . Nën drejtimin e një kapiten profesionale, të kthehet captaining barkë, ndërsa të tjerët të shkojnë jashtë për të notuar apo kapur disa rreze mbi kuvertë. Ju edhe mund të marrësh me qira një jaht, një motoskaf, një catamaran ose një ski jet: ka diçka për të gjithë! Pra, nuk e lë jashtë për këtë mundësi për një përvojë të mahnitshme me vela.

Barcelona pi Cruises Barcelona Booze Cruise

Nëse ju jeni në Barcelonë në një mashkull ose femër të bëjë, apo madje edhe në qoftë se ju vetëm duan të partisë, atëherë ju nuk mund të humbasë këtë turne barkë. Barcelona Boat Partia nga Stoke Travel përcakton lundrojnë tri herë në javë, me udhëtime që variojnë nga një dy në një festë tre orë në bord. Zgjidh udhëtimin tuaj nga tre të ndryshme, fun-mbushur palëve: Boozey enjteve, Spanjisht shtunave me Paella shijshëm, ditët BBQ të shtunave dhe të dielave. Jetë i sigurt për të arritur të etur, sepse çdo dalje në det përmban një bar të hapur të mbushur plot me birrë dhe Sangria. Ju gjithashtu do të gjeni një DJ në bord pompuar nga meloditë, të gatshëm për ju për të kërcyer një ditë larg nga Med. Për më tepër, partia vazhdon kur ju ktheheni në breg, si bileta juaj vjen me hyrje të lirë klubit dhe pije të zbritur! Vetëm mos harroni të pini me përgjegjësi!

Një Shijoni e Catalunya: Wine marrjen e mostrave Boat Tours

Boat Wine Tours Barcelona Në mesin e shumë prej rezultatet Katalonjës për të ofertave të famshme të botës janë verërat e saj të shquar. Orsom Barcelona ofron opsione të ndryshme të turne varkë në Barcelonë, secili paraqet ju me pamje mahnitëse të qytetit. Orsom e Wine Tasting Cruise , megjithatë, është i vetmi turne për të kombinuar të dyja këto atraksione tmerrshme katalanisht. Kjo një nga një ekskursion lloj ju lejon të marrin në bregdetin verbuar Barcelonës, ndërsa një sommelier profesional ju merr nëpërmjet një provë të pabesueshme të disa prej verërave më të këndshëm të Spanjës. Shijoni produkte nga rajonet e famshme Rioja dhe Penedes, përveç disa nga zonat e reja të verës prodhimin. Madhe për udhëtime grupore, ky turne është vetëm në dispozicion për kartës private, por mos harroni të telefononi përpara për të librit.

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk e bëjnë, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitete , Bare & Natës , Ngjarje dhe tagged , , , , , , , , , . Bookmark Permalink .

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>