Ready, Set, GoCar Barcelona!

GoCar Tours Barcelona

A jeni gati për një turne të paharrueshme të Barcelonës? Futja: GoCar Tours. Jepni këmbët tuaja një pushim të merituar dhe të eksplorojnë kryeqytetin katalanisht në një mënyrë të re. Me majat e tyre të konvertueshme të stilit, këto makina janë ideale për një aventurë të qytetit, dhe ju do të jetë në gjendje të ndjejnë diellin e ngrohtë të Barcelonës në fytyrën tuaj, si ju të zbuloni vetëm të gjithë të asaj që kjo metropol mesdhetar ka për të ofruar.

Çfarë është GoCar?

GoCar është një unik, Computer- GoCar Tours Barcelona Sagrada Familia Automjeti udhëzuar që është programuar për të ju tregojnë të gjithë rreth qytetit, si ju zip nëpër rrugët nga maja e Tibidabo poshtë për BARCELONETA Beach. Ideja prapa GoCar është që të le vizitorët të përjetojnë të gjithë qytetin në një ditë me ritmin e tyre, duke ndaluar gjatë rrugës kudo që ata të ndjehen të prirur.

Makina është ndërtuar për të përshtaten 2 njerëzit me hapësirë ​​në bagazhin për çanta për pazar ekstra, një shportë piknik apo çfarëdo tjetër që ju nevojitet për ditën e përkryer jashtë! GoCar ofron udhëtime të ndryshme të ndryshme me të gjitha ndalesat kryesore përgjatë rrugës, duke përfshirë kryeveprat Gaudi-së dhe Camp Nou. Megjithatë në qoftë se ju do të në vend, ju mund të turneut të qytetit në tuaj, dhe kur ju të pengohen të gjithë një vend të rëndësishëm, makina do të ju tregojnë fakte interesante dhe tregime! GPS në makinë gjithmonë e di se ku je, për të ndihmuar të shmangur marrjen e humbur.

GoCar për të gjithë

GoCar Tours Barcelona

Makina është programuar të flasë në 6 gjuhë të ndryshme: anglisht, katalanisht, spanjisht, frëngjisht, italisht dhe gjermanisht, duke siguruar që të gjithë vizitorët nga e gjithë bota mund të gëzojnë turne. Ka mbi 50 vende të vendosura në bazën e të dhënave të kompjuterit, të gjitha planifikuara për të ofruar fakte historike, dhe disa prej tyre me një kthesë me humor. Me një personalitet të vetin, ju do të bie në dashuri me këtë makinë në rrahje zemre!

Në mënyrë që të marrësh me qira një GoCar, shoferi duhet të jetë 21 vjeç ose më shumë, me një patentë shoferi të vlefshme. GoCar është akuzuar me orë, duke filluar me një pagesë për dy orët e para dhe pastaj kosto të mëtejshme për çdo orë shtesë.

Provoni diçka të ndryshme në udhëtimin tuaj të Barcelonës dhe për të marrë një Tour GoCar! Dyqan me qira ndodhet qendra vetëm jashtë Via Laietana në C / Freixures 23 Bisbajos. Filloni ditën tuaj pranë plazhit dhe zoom rrugën tuaj nëpër të gjithë qytetit të mësuar çdo gjë rreth e bukur Barcelonës. Ju edhe mund të qëndroni në një nga shumë Barcelona Apartamente plazh, vetëm një shëtitje të shkurtër nga ndonjë gjë më të nxehta në qytet!

Submit to StumbleUpon Digg This Submit to reddit
Aksion

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitete, Transportit & Shërbime, Travel & Pushimet dhe tagged ​​ ​​ ​​ ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>