Ndorfina. Shop dhe le endorphins në.

Ndorfina_1

Endorphins do të thotë kënaqësi, mirëqenien dhe relaksim. Endorphins janë lëshuar duke ngrënë çokollatë, duke bërë sport apo duke bërë seks. Por gjithashtu, nga pazar. Dyqan Ndorfina është një e bukur, hapësirë ​​artistike e hapur në zemër të Gotic Barri që shet rroba dhe pajisje; ajo gjithashtu i jep larg ndjenja të mira për të lira. Vetëm nga shkelën në, një merr mahnitur menjëherë nga erë të këndshme. Ndorfina erë të mirë, me të vërtetë, dhe kjo është një fillim shumë të mirëpritur për të kënaqin dhe të eksploruar çfarë Laura dhe Victor, pronarët simpatik, kanë për të ofruar. Në këtë punëtori reconverted lashtë zdrukthtari, me muret e saj mbresëlënëse prej guri - ata ndajnë një pjesë e Murit romake që shkon poshtë në rrugë më poshtë - ju do të jetë në gjendje të shfletoni një përzgjedhje të mirë të rrobave dhe aksesorëve që janë bërë-dorë në Barcelonë, të zgjedhur me shije të madhe dhe stil. Sipas Laura, gjithë artikujt duhet të jenë të gjallë, të freskët dhe mbi të gjitha, pa kohë të caktuar: e modës nuk diktojnë në Ndorfina! Përmes viteve - ajo me krenari pranon - dyqani ka qenë një platformë të fuqishme për designers, artistë dhe krijuesit e bizhuteri, një fakt që edhe nxitur një rotacioni të rëndë të produkteve, duke e bërë përvojën dyqan këtu gjithmonë diçka të re. Ata që kërkojnë origjinalitet, por edhe stilin e cilësisë së mirë mund të shpërblehet me të vërtetë këtu, që nga vetëm artikujve të bëra jo-dorës për shitje janë rroba cilësisë së mirë dhe bizhuteritë, në mënyrë specifike i ri (jo të dorës së dytë) dhe i bëri në Barcelonë. Modës për burrat është e kufizuar në bluza, por disa nga më origjinale dhe kreative bluza në shitje në Barcelonë mund të gjenden në Ndorfina. Dhe për Victor cilësia nuk ka fund në pikat, por në të gjithë ambienti e dyqanit. Muzika është zgjedhur me vëmendje për të krijuar një atmosferë të relaksuar, moderne dhe joformale, për të vënë klientët në lehtësi, për t'i dhënë vajzat e kohë për të shijuar duke u përpjekur në rrobat sikur ata erdhën për një çaj. Ndorfina qëndron për konceptin e "ngadalshëm": pazar duhet të jetë një aktivitet i relaksuar. Merrni kohën tuaj për të zgjedhur më të mirë dhe le të disa endorphins në!

Ndorfina Baixada de Viladecols 3, Barcelona -. 933 190 182

Gëzojnë një pushim të shkurtër në qendër të kryeqytetit katalanas si ju shkelm prapa në një nga shumë apartamente të Barcelonës në tremujorin e gotik, El Borne dhe zonat Raval. Duke filluar nga 56 € për një natë!

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në shtëpi, Pazar, dhe tagged ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>