Ne kemi një konkurs! Win një qëndrim të lirë në Barcelonë!

Këtu ajo shkon: në qoftë se ju goditi një klip të bukur me telefonin tuaj për diçka qesharake, diçka të ftohtë, diçka që kapur vëmendjen tuaj duke vizituar këtë qytet të mrekullueshëm, dërgoni atë për ne! Ne do të ngarkoni atë në tonë kanalin YouTube. Videoja me shumicën "Bravo" do të fitojë një qëndrim të lirë në një prej apartamenteve tona luksoze në Barcelonë!

Na dërgoni një klip (5 min. Max) në contestapartmentbarcelona@gmail.com para 15 tetorit dhe tregoni të gjithë miqtë tuaj të votojnë për ju. Dhe tregoni atyre regjistroheni për kanalin shumë, sepse ne do të marr në mesin e të gjithë abonentët fitues me fat e një 50 euro kontrolloni të kalojnë kudo në botë!

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitete, shtëpi dhe tagged ​​ ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>