Bar 21, një bar me një Lot të carino

Bar 21 Barcelona

Këtu është një bar me atë të ndjehen të vërtetë Mesdheut, që ndjenja ju mund të gjeni lehtësisht nga Formentera në Sardenjë, nga ishujt greke në Salento, atë të ndjehen që ju bën të thoni me një buzëqeshje, "Hej, unë jam në pushim!" Ngjyrat, scratches mbi trarëve prej druri, gjethet pemë palme dhe veprave të artit janë vetëm të përsosur dhe mikpritës për një pije në kompani të mira. Për të qenë i sinqertë, është e përsosur à deux, tre në qoftë se ju të përfshijë Lourdes, pronari i shumë të bukur, për një bisedë të bukur.
Bukuri larg, Bar 21 ofron një sërë enët e thjeshta mesdhetare vetëm e përkryer për një dritë, i patrazuar drekë, kur dielli plazh është shumë e nxehtë. Freskët dhe i pjekur në skarë perime, domate diell tharë me anchovies, burrata, salads ose quiches përgatiten gracefully dhe paraqitur. Një Tapa lirë për të shoqëruar një gotë verë ose shampanjë është i përfshirë në qoftë se ju vendosni për të ardhur në muzg. Dhe pasi ajo është aq afër me apartamente plazhi në Barcelonë, si edhe ju mund të vendosë për të hip në dhe më shumë se një herë në ditë. Për më shumë informacion vizitoni Bar 21 Facebook Page .

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe teknologji. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës duke zbuluar të botës. Dhe, kur nuk e bëjnë, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Bare & e natës , Shtëpi , Restorante dhe Ushqimit dhe tagged , , , , , , , . Bookmark permalink .

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>