Bus Shërbimi Barcelona-Girona Aeroporti

Estacio-del-Nord-Barcelona

Stacioni i autobusëve në Barcelonë për të marrë në Girona Airport (Gro) është e vendosur në Barcelona Estació del Nord objekti (Calle Aliu Bei, 80 - Metro L1 Arc de Triomf). Rides janë të koordinuara me ardhjen Ryan ajrore / nisje. Pasagjerët fluturues nga Girona duhet të jetë në 90mins aeroportit. para fluturimit.

Kliko këtu për ta shkarkuar orarin PDF.

Marrja me qira një apartament të Barcelonës? Në Apartment Barcelona ne kemi një shërbim vonë mbërritjes natën për të gjithë ardhurve nga e orarit të punës (08:00). Personeli ynë do të jetë në pritje për ju për të kontrolluar ju në pavarësisht nga koha e mbërritjes.

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në të Transportit dhe Shërbimet dhe tagged , , , , , , . Bookmark permalink .

Një përgjigje të autobusëve Shërbimit Barcelona-Girona Aeroporti

  1. listas barcelona thotë:

    Çështjet e mrekullueshme krejt, ju thjesht fitoi një lexues të ri.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>