Adventure Park. Pushime me një kontakt të Indiana Jones.

Adventure Park, Barcelona

Barcelona tani ka vet parkun e vet aventurë në qytet. Barcelona Bosc Urba (e pyjeve Urban) është një strukturë e re e vendosur në Forumin, një zonë për shumë qëllime në bregdetare, shtëpi e ngjarjeve të mëdha të tilla si Festivali i Sound Primavera apo tradicionale "Feria d'Abril".
Fëmijët dhe të rriturit ashtu janë të mirëpritur për të përjetuar më shumë se 50 tërheqjet ndarë në tri qarqet e rritur nivelet e vështirësisë: qark portokalli, për fëmijët nga 3 deri në 8 vjet të vjetra; qark blu, të përshtatshme për fëmijët mbi 8, familjet dhe të rriturit, dhe qark të kuq, projektuar për ata që kanë nevojë për një adrenalin rush si një person i rregullt ka nevojë për një kafe ekspres.
Pra, nëse termat si urë tibetian, tela zip, kthetra, neto V-formë, urë majmun apo neto pirat nuk janë vetëm të njohur, por tërheqëse për ju, të kapur vijës së verdhë të metrosë në Maresme-Forumit për një ditë e argëtim familjar dhe argëtim me miqtë tuaj dhe të gëzojnë Bosc Urba. Në fund të ditës, atëherë ju mund të pushojnë në banesën tuaj të pajisur plotësisht Barcelonës dhe të bëjë një darkë të këndshme, ose kreu jashtë për disa ushqim bukur mesdhetar, ndoshta në një nga restorantet ne rekomandojmë.

Submit to StumbleUpon Digg This Submit to reddit
Aksion

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitetet dhe tagged ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>