Shërbimi i autobusëve Barcelona-Reus Aeroporti

Shërbimi i autobusëve për Reus Aeroporti largohet nga stacioni i autobusëve në stacionin Barcelona Sants. Ju mund të arrijnë stacionin Sants nga metro në L3 dhe L5.

Kompania që drejton shërbimin është Hispano Igualadina dhe ju mund të shihni orarin e tyre këtu .

Dëshironi të vizitoni Barcelona përsëri? Marrja me qira një apartament të pajisura plotësisht e Barcelonës është një mënyrë e madhe për të gëzojnë të qytetit!

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është pasion për të udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që keni kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës duke zbuluar botën. Dhe kur nuk e bëjnë, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në të Transportit & Shërbime dhe tagged , , , , . Bookmark permalink .

Një përgjigje të shërbimit Bus Barcelona-Reus Aeroporti

  1. louis vuitton superioritet cher thotë:

    Blog aktuale, informacion i freskët, kam lexuar atë nga koha në kohë !! ...

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>