Barcelona Akomodimi Guide - Këshilla të mira me qira

Apartament luksoz, pamje nga deti Barcelona

Barcelona është një nga qytetet më të bukura dhe interesante në botë dhe është një nga destinacionet kryesore për turistët. Bukuri natyrore të plazhet e saj dhe malet me pamje të tërë Barcelona, ​​ndërtesat historike, parqet dhe muzetë. Barcelona është një qytet modern me një shumëllojshmëri të gjerë të tërheqjet së bashku me kuzhinë mesdhetare natyrës që garanton një kohë të këndshme për vizitorët. Miliona vizitorë janë tërhequr nga numri i madh i vendeve të interesit e cila e bën Barcelonën një nga qytetet më të ngarkuara në Evropë dhe në Botë, kështu që është më mirë për të planifikuar udhëtimin tuaj në Barcelonë përpara. Në këtë post unë do të përshkruaj një nga pjesët më të rëndësishme të udhëtimit - strehim.

Barcelona Akomodimi Udhëzues

Apartamente të lirë

Strehim my favorite lloj është Rentals apartament, si ai kombinon dy çmime të lira dhe rehati të plotë gjatë gjithë qëndrimit. Apartamente Vacation ju ofrojnë më shumë hapësirë, më shumë fleksibilitet, rehati dhe një çmim më ekonomike për person kur udhëtojnë në grupe. Gjithashtu ka kuzhinës tuaj ju mund të përgatisë dhe të hani ushqim të shëndetshëm, për shembull përpiqen për të gatuaj disa ushqim spanjolle dhe për të shpëtuar disa para në hahet jashtë. Gjithashtu ky opsion është e mirë për ata të gatshëm për të qëndruar për një muaj apo më gjatë, si kompani me qira ofrojnë zbritje në apartamente me qira mujore në Barcelonë.

Apartamente luksoze

Për ata me pa kufij buxhetimit ka edhe apartamente luksoze në Barcelonë në dispozicion për qira, me dizajn interesante dhe mobilje me cilësi të lartë.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga apartamente në studio në Barcelonë për 3-6 dhoma gjumi apartamente në Barcelonë, në varësi të madhësisë së grupit tuaj.

Hotele

Prenotim një dhomë në hotel është një opsion tradicional për ata që nuk duan të shqetësojë veten me kërkim për apartamente dhe duan të gjitha shërbimet e ofruara nga hotelet.

Ju duhet të jenë të kujdesshëm kur zgjedh hotelin po ashtu, sepse jo të gjitha hotelet ofrojnë të njëjtin nivel të shërbimit dhe çmimit, ndoshta më e mira do të ishte që të shikoni për komente dhe reagime të konsumatorëve të tjerë. Dhe dont harroni të pyesni për ulje të vazhdueshme ose promovime para se të rezervimit në dhomë.

Submit to StumbleUpon Digg This Submit to reddit
Aksion

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në shtëpi dhe tagged ​​ ​​ ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>