Hot tullumbace udhëtim mbi Barcelonës.

Udhëtim Barcelona Air Balloon

Barcelona ofron vizitorëve mënyra të shumta për të shqyrtuar të gjitha që kjo qendër kulturore ka për të ofruar, nga turne Segway në turne biçikletë, në turne me autobus dhe madje edhe turne fantazmë-këmbë! Por, në qoftë se ju dashuroj një pikëpamje të ndryshme të kryeqytetit katalanisht, pse të mos zgjedhin për një hot-Air Balloon udhëtim në Barcelonë, duke ofruar pikëpamjet e shkëlqyer Montserrat, Mesdheut dhe natyrisht, qyteti Gaudi-së!

Lart, lart dhe larg!

Kjo përvojë herë-in-a-jetës jo vetëm që ofron një vështrim krejt të re në fjalën "ndonjë gjë", por është e sigurtë se do të largohet nga ju dhe të dashurit tuaj me kujtime të qëndrueshme! Jo vetëm do të përjetojnë pikëpamjet befasues, por kjo hot-ajër tullumbace udhëtim në Barcelonë inkurajon pjesëmarrësit për të marrë duart-në. Merrni në atje si ju ndihmojë me përgatitjen e fluturimit, duke përfshirë edhe vendosjen dhe inflacionin e tullumbace, ku pas ju mund të korrni shpërblime gjatë këtij fluturimit një orësh.

Të marrë në pamje mesmerizing nga lart si ju të habitur me bukurinë absolut të Katalonjës, para se të kthehej në bazë për një dolli Cava dhe mëngjes i vonë tantalizing! Jo për të përmendur, shumë vetë certifikatën tuaj të fluturimit.

Perfect për grupe të mëdha apo të atyre që kërkojnë një përvojë më intime, ngritje Barcelona ofrojnë paketa të ndryshme duke përfshirë "Discovery Balloon Ride", "Balloon Ride Familja", si dhe "The Ekskluzive / VIP Balloon Ride"!

Pra, shkoni në ... merrni përfshiu larg!

Submit to StumbleUpon Digg This Submit to reddit
Aksion

Rreth Marina - Ekipi Marketing

Marina është një shkrimtar nga Barcelona dhe është i apasionuar pas udhëtimit dhe të teknologjisë. "Sa herë që kam kohë, ju do të gjeni mua me një shpinës zbuluar botën. Dhe, kur nuk bëni, unë shkruaj në lidhje me qytetin tim të mrekullueshëm për të ndihmuar vizitorët që të gëzojnë atë të plotë."
Kjo hyrje ishte postuar në Aktivitetet dhe tagged ​​ ​​ ​​ ​​ Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>