Barcelona Uteliv: De 10 beste klubbene i Barcelona

CDLC Club, Barcelona

Det yrende nattelivet i Barcelona er bare en av mange grunner til at millioner av besøkende fra alle hjørner av verden gjør sin vei til den katalanske hovedstaden hvert år. Med massevis av kule steder og top notch klubber spredt rett over byen, er Barcelona er stedet å være for live musikk, deilige drinker og en fest atmosfære som ingen andre. Kick tilbake og nyte en cocktail på en av de elegante strand steder eller dra ut til en av de mange berømte klubber i nærheten av Las Ramblas; uansett hva du velger, er en ting sikkert, Barcelona vil ikke skuffe selv de mest hardbarkede reveler!

Pass på at du ikke går glipp av en beat av byens fantastiske natteliv og sjekk vår guide til de 10 beste nattklubbene i Barcelona:

1. Bikini

Bikini er en av Barcelonas beste arenaer for både live musikk viser sprø netter ut. Det elegante interiøret sammen med den nyeste hip hop, R & B låter og house musikk spunnet av noen av de mest kjente DJs i bransjen er den perfekte kombinasjon for å sikre en minneverdig fiesta! Sjekk ut offisielle Bikini nettside og finne ut om denne klubbens ulike temakvelder inkludert "Fraternity Night '.

Hvordan komme seg dit: Avinguda Diagonal, 547. T-banestasjon: Maria Cristina (L3)

2. CDLC

CDLC er en av Barcelonas mest luksuriøse klubber. Her møter Øst pizzazz Middelhavet sjarm, skaper det ideelle bakteppet for en deilig middag og en natt med dans! Vi anbefaler deg å prøve super velsmakende sushi og ikke glem å vaske den ned med en av CLDC er yummy Mojitos.

Hvordan komme seg dit: Passeig Maritim de la Barceloneta, 32. Metrostasjon: Ciutadella / Vila Olímpica (L4)

3. Opium Mar

Denne eksklusive Barcelona klubben er et godt valg for de som ønsker å blande med Barcelona Opium Mar, Barcelona "det" publikum! Med toppklasse spisestue og en elegant kveld tidsinnstilling, er Opium Mar det perfekte stedet å nyte det beste av Barcelonas natteliv - alt med Middelhavet som bakteppe.

Hvordan komme seg dit: Passeig Maritim de la Barceloneta, 34. Metrostasjon: Ciutadella / Vila Olímpica (L4)

  4. Shoko

Dette Barcelona-klubben er en uovertruffen asiatisk-Mediterranean fusion restaurant om dagen og en vill fest sted om natten, og er ofte en typisk tilholdssted for kjendiser som besøker byen, inkludert slike som Coldplay og Madonna. Sørg for å ta turen til Shoko om sommeren når du kan nyte drinker rett ved vannet!

Hvordan komme seg dit: Passeig Maritim de la Barceloneta, 36. Metrostasjon: Ciutadella / Vila Olímpica (L4)

5. Sutton

Sutton Night Club, Barcelona Cocktails, topp melodier og en fantastisk atmosfære ... Sutton er en annen eksklusiv Barcelona nattklubb, en som er kjent for de høyprofilerte kjendiser som ofte pryder denne top-notch arena, inkludert Paris Hilton og Mario Casas. Blanding kule beats med en elegant atmosfære, er et must denne klubben

for de som ønsker å blande med Barcelonas vakre mennesker!

Hvordan komme seg dit: Calle Tuset, 13. Metrostasjon: Diagonal (L3 eller L5)

6. Up & Down

For de aller beste universitets partiene i Barcelona, ​​er dette Barcelona klubben, som ligger i Les Corts, et ideelt alternativ for din kveld på byen. Ikke gå glipp av "Fresh fredager" og "Kanskje" garanterer lørdager ... Up & Down en minnerik kveld for alle!

Hvordan komme seg dit: Avinguda del Doctor Marañón, 17. Metro Station: Zona Universitària (L3)

7. Sala Razzmatazz

For den beste live-musikk i Barcelona, ​​er det bare ett valg: Razzmatazz! Dette Razzmatazz, Barcelona lageret aktig klubb har 5 forskjellige plasser, her er det noe for enhver musikksmak. Enten du danse hele natten til noen topp poplåter eller rock ut til din favoritt band, fester på dette locale gjør for en utrolig kveld. Med endeløse konserter hver måned, bør du sjekke ut Razzmatazz hjemmeside for mer info om kommende handlinger.

Hvordan komme seg dit: Carrer Pamplona, ​​88. Metrostasjon: Bogatell (L4)

8. Sala Apolo

Sala Apolo i Barcelona er det beste valget for de som liker den musikalske stilarter av indieband. Også vertskap for noen av de beste reggae låter og elektroniske beats, eklektisk blanding av musikk på tilbud her legger til appell av denne Barcelona klubben. Med to konserthus, er dette stedet definitivt verdt å sjekke ut om levende musikk er opp smug. Sørg for å sjekke ut en av klubbens beste partiene: Nasty Mondays på Sala Apolo på mandagskveldene!

Hvordan komme seg dit: Nou de la Rambla, 113. T-banestasjon: Paral.lel (L2 eller L3)

  9. Jamboree

Jamboree Jazz Club, Barcelona Jamboree er en av Barcelonas beste jazzklubber. Vert for en line-up av både lokale og internasjonale jazzartister, har denne kvaliteten møtested rygg mot rygg viser nattlig på 8pmand 22:00. Husk å sjekke ut sin "Jam Sessions" hver mandag kl 20:00 og etter midnatt nyte denne arenaen som en av Barcelonas kuleste nattklubber med en rekke låter å kile dine musikalske smaksløkene.

Hvordan komme seg dit: Plaça Reial, 17. Metro: L3 (Liceu)

10. Elephant

Søker en elegant og trendy locale for en minneverdig kveld? Elephant Club i Elephant Club, Barcelona Barcelona er en av Barcelonas nyeste klubber og er vel verdt å sjekke ut. Det er delt inn i fire områder, og "Marquee" er en av de mest bemerkelsesverdige, med sine bronse elefanter, Buddhaer og en dash av Indo-Kina innredning. Jive hele natten til den siste "huset" låter i hovedbaren, eller vandre av gårde til andre seksjoner for noen forskjellige musikksjangre!

Hvordan komme seg dit: Passeig de los Tilos, 1. Metrostasjon: Maria Cristina eller Palau Reial (L3)
Top Tips for clubbing i Barcelona: Barcelona klubber tilbyr gratis inngang før en angitt tid, og alt du trenger å gjøre er å sjekke ut de ulike Facebook-sider for å komme på listen.

Submit to StumbleUpon Digg This Submit to reddit
Share

Om Marina - Marketing Team

Marina er en forfatter fra Barcelona, ​​og er lidenskapelig opptatt av reise og teknologi. "Når jeg har tid, finner du meg med en ryggsekk å oppdage verden. Og da ikke, jeg skriver om min fantastiske byen for å hjelpe besøkende til å nyte det til det fulle."
Dette innlegget ble publisert i Aktiviteter, Barer og nattklubber, Hjem og tagget ​​ ​​ ​​ Bokmerk permalenken.

4 Responses to Barcelona Uteliv: De 10 beste klubbene i Barcelona

 1. TennisWeBlog.com sier:

  Ja, jeg har vært i bikini, føre til en venn av meg fortalte meg at det var kult ... Det var !! 😀 Barcelona er kjempebra om natten, hvis noen ønsker å virkelig oppleve denne byen, en sprø natt der eller bare en tur på kvelden er et must 😉

  • Staff sier:

   Takk for at du gav oss beskjed om din Barcelona uteliv opplevelse! Du har rett, faktisk. En kveld i Barcelona er et must!

 2. Anto Sun sier:

  Faktisk den beste klubben i Barcelona er CDLC utvilsomt.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Du kan bruke disse HTML -kodene og -egenskapene: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>