Имаме натпревар! Победа бесплатен престој во Барселона!

Тука тоа оди: ако сними убаво клип со вашиот телефон на нешто смешно, нешто кул, нешто што фатени вашето внимание за време на посетата на овој прекрасен град, да го испрати за нас! Ние ќе го испратите на нашиот YouTube канал . Видеото со најмногу "палците нагоре" ќе добие бесплатно престој во еден од нашите луксузни апартмани во Барселона!

Испратете ни клип (5 мин. Макс) да contestapartmentbarcelona@gmail.com пред 15-ти октомври и кажете сите ваши пријатели да гласаат за вас. И да им каже да се претплатите на каналот исто така, затоа што ние ќе го избере меѓу сите претплатници на среќа победник на 50 € проверете, за да поминат секаде во светот!

За Марина - маркетинг тим

Марина е писател од Барселона и е страстни за патување и технологија. "Секогаш кога имам време, ќе ме најдеш со ранец откривање на светот. И кога не, јас пишувам за мојот прекрасен град за да им помогне на посетителите да уживам во тоа во потполност."
Овој запис беше објавен во активности , дома и обележани , , , , , , , , . Обележувач на Permalink .

Оставете Одговор

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>