Служба Барселона, Жирона аеродром автобус

Estacio-del-Nord-Барселона

На терминалот автобус во Барселона за да стигнат до аеродромот во Жирона (GRO) се наоѓа во Барселона Estació дел Норд објект (Calle Али Bei, 80 - Метро Л1 Arc de Triomf). Вози се координираат со Рајан ер пристигнување / заминување. Патници летаат од Жирона мора да биде 90mins аеродромот. пред летот.

Кликни тука за да ја преземете PDF распоред.

Изнајмување на стан Барселона? Кај домаќинот Барселона имаме услуга доцна во ноќта пристигнување за сите пристигнувања надвор од работното време (08:00). Нашиот персонал ќе се чека за вас да ви се провери во, без оглед на времето на пристигнување.

За Марина - маркетинг тим

Марина е писател од Барселона и е страстни за патување и технологија. "Секогаш кога имам време, ќе ме најдеш со ранец откривање на светот. И кога не, јас пишувам за мојот прекрасен град за да им помогне на посетителите да уживам во тоа во потполност."
Овој запис беше објавен во Транспорт и услуги и означени , , , , , , . Обележувач на Permalink .

Еден одговор на служба Барселона, Жирона аеродром автобус

  1. listas Барселона вели:

    Прекрасен прашања заедно, можете едноставно да освои нов читач.

Оставете Одговор

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>