Автобуски превоз Барселона Реус Аеродромот

Автобусот услуга на Реус аеродромот излегува од автобуската станица во Барселона Sants станица. Можете да стигнете до Sants станица со метро на L3 и L5.

Компанијата која работи на услугата е Hispano Igualadina и може да се види нивниот распоред тука .

Сакате да ја посетите Барселона повторно? Изнајмување целосно опремен стан во Барселона е одличен начин да уживаат во градот!

За Марина - маркетинг тим

Марина е писател од Барселона и е страстни за патување и технологија. "Секогаш кога имам време, ќе ме најдеш со ранец откривање на светот. И кога не, јас пишувам за мојот прекрасен град за да им помогне на посетителите да уживам во потполност."
Овој запис беше објавен во Транспорт и услуги и обележани , , , , . Обележувач на Permalink .

Еден одговор на автобуски превоз Барселона Реус Аеродромот

  1. Луј Витон pas Cher вели:

    Тековни блог, свежи информации, јас го прочита од време на време !! ...

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>