Жешка балон возење Барселона.

Барселона воздух балон возење

Барселона нуди на посетителите многубројни начини да се истражуваат сите дека овој културен центар има да понуди, од Segway тури до велосипед тури, за автобуски тури, па дури и дух-прошетки! Но, ако фенси поинаков поглед на каталонскиот главен град, зошто да не се одлучат за топло-воздух балон возење во Барселона, нудејќи прекрасен поглед на Монсерат, Медитеранот и, се разбира, градот на Гауди!

Нагоре, нагоре и Журка!

Оваа еднаш во-а-живот искуство не само што нуди цела нова преземе во врска со зборот "место", но е сигурен дека вие и вашите најблиски остави со трајни сеќавања! Не само што ќе се доживее неверојатен пати, но ова топло-воздух балон возење во Барселона поттикнува учесниците да се добие рацете на. Земете во таму, како ви помогнат со подготовката на летот, вклучувајќи го и воспоставувањето и инфлација од балонот, каде што по можете да стил на награди во текот на овој еден час лет.

Земете во смирувачки погледи одозгора, како што се восхитуваат на чиста убавина на Каталонија, пред да се врати на база за Кава тост и извонредно привлечна бранч! А да не зборуваме, вашата сопствена лет сертификат.

Совршен за големи групи или оние кои бараат повеќе интимна искуство, балон Барселона нудат различни пакети вклучувајќи ги и "Дискавери балон возење", "Семејството балон возење", како и "Ексклузив / ВИП балон возење"!

Значи, одиме на ... се збришани!

За Марина - маркетинг тим

Марина е писател од Барселона и е страстни за патување и технологија. "Секогаш кога имам време, ќе ме најдеш со ранец откривање на светот. И кога не, јас пишувам за мојот прекрасен град за да им помогне на посетителите да уживам во потполност."
Овој запис беше објавен во Активности и обележани , , , , , , , , , . Обележувач на Permalink .

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>